Xbox 360 ombouw mogelijkheden:
Philips Lite-on iXtreme Lite Touch is uit!

Dvd drive |
Nieuwste Firmware |
Samsung MS25/28 |
iXtreme 1.61 |
Hitachi V46/47/59/78/79 |
iXtreme 1.51 |
BenQ |
iXtreme Lite Touch (LT) |
Lite-on V74/83/83V2/94 |
iXtreme Lite Touch (LT) |
Wilt u de nieuwste firmware in uw Xbox 360 laten flashen en heeft u hem al ooit bij ons om laten bouwen dan kost dit 20 euro!
De ALLERNIEUWSTE Philips Liteon 83 V2 en 94 bouwen we nu ook om!!
Dus alle 360's zijn nu weer om te bouwen!
Hitachi v46, v47, v59, v78, v79 ---
Samsung MS25, MS28 --- Philips BenQ
### iXtreme Flash - ombouw - € 35 euro-
Philips Lite-on v74 en v83V1
###iXtreme Flash - ombouw - € 45 euro-
(De Lite-on dvd drive met een 360 fabrikage datum voor 1-8-2009).
Philips Lite-on v83V2 en 94
###iXtreme Flash - ombouw - € 60 euro-
(De Lite-on dvd drive met een 360 fabrikage datum van 1-9-2009 en later. Er is echter altijd nog 25% kans op een 45 euro model).
Heeft u een Xbox 360 met een fabrikage datum tussen 1-8-2009 en 1-9-2009 dan is het niet zeker welke versie Lite-on erin zit. Ook in maand 10 komt de v74 en v83V1 ooit voor.
De Xbox 360 wordt omgebouwd met de nieuwste firmware.
Deze ombouw is mogelijk voor zowel de Lite-on, BenQ, Hitachi als de Samsung drive. U herkent uw drive door de Xbox 360 drive lade te openen. Alle vier de drives werken met verschillende merken Dual Layer DVD's. Wel is Verbatim DL+ sterk aanbevolen. Ook is het niet meer nodig een bepaalde brander aan te schaffen. De meeste branders werken prima.
Hieronder treft u de 3 verschillende drives aan. Zie de verschillen in de opening van de tray. (Waar u de dvd in plaatst). Heeft u een Philips BenQ model dvd drive dan dient u ook naar de kleur van "het draadje" te kijken. Leest u verder.

Weet je niet zeker of je een BenQ of een Lite-on drive in je 360 hebt zitten dan kijk naar het volgende plaatje. Dit zit er onder het frontje van de Xbox 360. Verwijder dit frontje: Stop je duim in het USB klepje en trek het eraf. Nu heb je het aanzicht zoals in het volgende plaatje. Door dit aangegeven gaatje zie je een kabeltje lopen. Is dit kabeltje geel dan is het de Lite-on drive. Is het een wit draadje dan is dit een BenQ drive.

De firmware van de Xbox 360 dvd drive wordt geflashed met een aangepaste firmware die bekend staat als de "iXtreme firmware" (altijd de nieuwste versie) . De unieke dvd drive key wordt overgenomen uit uw originele firmware van uw Xbox 360 drive welke door ons wordt uitgelezen. Deze key wordt ingebracht in de iXtreme firmware. De Xbox 360 moet worden opengemaakt maar in bijna alle gevallen wordt de garantie van MS behouden. Alle software die verkrijgbaar is werkt dan prima.
De ombouw zal ongeveer 45 minuten duren.
De garantie: Net zoals u bij ons gewend bent. U krijgt 100% garantie op de ombouw. Wanneer tijdens de ombouw het apparaat door ons stuk gaat en deze niet is te repareren, krijgt u simpelweg een nieuwe Xbox 360 of het bedrag voor een nieuwe.
Wanneer u de Xbox 360 bij ons laat modden heeft u de volgende voordelen:
De originele firmware van uw drive wordt door ons opgeslagen. Ook krijgt u deze toegestuurd per mail. U kunt hiervoor gewoon mailen. De backup van uw dvd drive firmware kunnen wij bij eventuele toekomstige aanpassingen wederom gebruiken. Deze is uniek per Xbox 360. Dus alleen te gebruiken en ook benodigd voor uw eigen Xbox 360.
Mocht er in de toekomst een andere firmware benodigd/gewild zijn, dan flashen wij deze firmware voor onze klanten tegen de prijs van 20 euro. Dit geldt alleen voor een Xbox 360 die door ons al is omgebouwd. Dit geldt niet voor een nieuwe Xbox 360.
|